VDK taikomosios fotografijos katedros blogas

Budėjimas F aukšte bei lofto studijoje

Kiekvieną savaitę randame F aukšto skelbimų lentoje žalią lapą, kuriame – budinčių studentų pavardė ir telefonų numeriai. (Visa tai gali matyti ir tie, kurie priėmė siųstą iš “Google documents“ TF budėjimo grafiką kaip dokumentą, kurį galima matyti savo pašto dėžutėje). Kiekvienam budinčiam priskirta auditorija. Darbo grafikus ant studijų durų budintys studentai pakabina patys, juos pasiimti galima administracijoje. Šį semestrą budi pirmakursiai.
Budintis studentas rūpinasi:
F1 auditorijoje patikriname, ar yra ir ar veikia visos keturios Falconeyes blykstės. patikriname, ar veikia šių blyksčių paleidėjas, ar veikia pilotinės lempos. Patikrina, ar tvarkingai naudojami fonai (3 vienetai). Patikrina, ar veikia skeneris ir kompiuteris. Taip pat patikrina, ar studijoje yra visi jai priklausantys daiktai – blyksčių priedai, skenerio priedai, kompiuterio pelė. Patikrina, ar veikia internetas, taip pat – ar kompiuterio darbastalis neužterštas anoniminiais failais. Kiekviena grupė turi turėti savo vardo aplanką ir jame saugoti failus, kuriuos kiekvienas studentas talpina į savo pavarde pavadintą aplanką. Studijoje prie durų turi būti kojoms valyti skirtas kilimėlis.
Patikriname stalčius ir lentynas – o rastas šiukšles bei pelijančius natiurmortus išmetame. F1 auditorijoje turi būti ir 3 ARRI lempos (veikiančios)

F2  auditorijoje patikriname, ar veikia kompiuteris ir projektorius. Patikriname, ar veikia internetas, taip pat – ar kompiuterio darbastalis neužterštas anoniminiais failais. Kiekviena grupė turi turėti savo vardo aplanką ir jame saugoti failus, kuriuos kiekvienas studentas talpina į savo pavarde pavadintą aplanką.Taip pat tokį aplanką savo failams turi turėti dėstytojai. Anoniminiai failai bus talpinami į karantino aplanką, iš kurio, užsipildžius kompiuterio kietajam diskui, bus trinami. Patikrinama, ar yra kompiuterio pelė, pelės kilimėlis, kolonėlės ir projektoriaus pultelis.

F 3 auditorijoje patikriname, ar užtenka chemikalų, ar švarios vonelės, ar atiduoti sunaikinimui panaudotų chemikalų talpos, jeigu jos pilnos. Ar yra guminių vienkartinių pirštinių, popierinių rankšluoščių, ar gerai uždangstyti langai, ar veikia visi didintuvai bei raudonos šviesos lempos. Laboratorijoje turi būti 2 veikiantys didintuvai.

F4  auditorijoje patikrinama, ar veikia kompiuteris ir projektorius, ar yra kompiuterio pelė ir projektoriaus pultelis, ar veikia internetas.

F 5 auditorijoje patikriname, ar yra visos 3 Hensel lempos, stovai, gervė. Atšvaitas, fonai. Studijoje prie durų turi būti kojoms valyti skirtas kilimėlis. Patikriname stalčius ir lentynas – o rastas šiukšles bei pelijančius natiurmortus išmetame.

Falconeyes lofto studija –  auditorijoje patikriname, ar yra ir ar veikia visos 4 Falconeyes lempos, blyksčių paleidiklis kilnojamas stovas su fonais.

Todėl visi nuolatos patikrinkit, ar užsirašantieji daro tai teisingai – braukiam tuos, kurie neužsirašo savo kurso, grupės, telefono numerio (atrodo, smulkmena, bet pastoviai atsiranda kažkokių nesklandumų, ir neaišku, kam skambint… Patikrinkit, ar tuo metu dirba tas, kas užsirašo – nes praktiškai kasdien tenka susidurti su atvejais, kai užsirašęs darbui studentas nedirba… Išnaudokit laiką racionaliai – ir jeigu pasikeitus aplinkybėms, negalite dirbti tuo laiku, kuriuo užsirašėt, įspėkit budinčius arba Aureliją, kad iš grafiko išbrauktų. Radus nenaudojamą studiją, tuo metu užsirašęs studentas bus kiek nubaustas – negalės naudotis šia studija dvi savaites.

Patikriname, ar yra pakabinti auditorijų  užimtumo grafikai, o jeigu tai nėra padaryta, pakabiname juos ir stebime, ar jie teisingai pildomi. Neturi būti paliekamos vienos valandos pertraukos tarp rezervuoto laiko. Vienam studentui vieną dieną gali būti rezervuota ne daugiau nei trys valandos darbo laiko. Stebime, ar visi grafiką pildantys studentai užrašo savo telefono numerius, ar po darbo palieka tvarkingą studiją.  Svarbu, kad paskutinis dirbantis studijoje fotografas suvyniotų ir pakabintų ant blyksčių elektros laidus – taip garantuosime, kad valytoja, vakare valydama grindis, neužklius ir nenugriaus lempų…Šildymo sezonu stebime, ar ant auditorijose esančių radiatorių negalima išsikepti kiaušinienės. Jei taip – išjunkime radiatorių arba sumažinkime jo šilumos galią.Koridoriuje esančią veidrodžio šviesą naudokime tik tada, kai ji reikalinga.Stebėkime, kas vyksta skelbimų lentoje – nukabinkime seną, neaktualią informaciją, patikrinkime, ar pakabinti tvarkaraščiai. Pasiūlykite, ką vertingo galime ten pakabinti. Pirmadienį bibliotekoje teiraujamės šviežio  “7 meno dienos” savitraščio ir jeigu ten yra tekstai, susiję su fotografija, atšviečiame juos (tai gali padaryti bibliokininkė Dalia arba Aurelija), pakabiname sklebimų lentoje. Pasirūpiname, kad ten kabėtų nepsenęs fotografijos parodų su datomis ir adresais sąrašas.Tualetuose esančią šviesą gesinkime, jeigu ji nereikalinga. Vėdinkime F aukšto koridorių atidarydami duris į kiemą, jeigu lauke nėra šalta. Stebėkime, ar kieme nėra šiukšlių, surinkime jas, jeigu jų randame.Ir pasirūpinkime laisvalaikiu – gal verta kokį vakarą suorganizuoti kokią filmo peržiūrą ar kažką smagaus?  Mūsų laisvalaikis ir gera nuotaika – visų mūsų reikalas 🙂

Reklama

Filed under: 3_Skelbimai, VDK_studentai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

1_Aktualu

1_Dėstytojai

2_Studentai

3_ALUMNI

3_Skelbimai

Analoginė fotografija

Ekspozicija

Fotografai

Fotografija interjero dizaineriams

Fotografijos istorija

Fotografijos svetainės

Fotografijų redagavimas

Fototechnika / Fotoaparatas

Gamtos fotografija

Kinas / Video

Kompozicija

Konkursai

Kūrybinės strategijos

Lietuvos fotografija

Mados fotografija

Makrofotografija

Mokslo fotografija

Natiurmortas

Parodos

Partneriai

Peizažas

Piešimas

Portretas

Praktika / etnografinė

Praktika / urbanistinė

Reklaminė fotografija

Spalvotyra

Spaudos fotografija / Reportažas

Stop motion

Tekstai / Knygos

Šviesos valdymas

%d bloggers like this: